Haber Detayı
25 Nisan 2019 - Perşembe 12:25 Bu haber 4653 kez okundu
 
TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI AÇILDI
Zonguldak Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı.
GÜNDEM Haberi
TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI AÇILDI

Bilim fuarına; Vali Yardımcısı Turgut Subaşı, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektör Yardımcısı Seyfullah Kara,  Okulun Eski Müdürü ve Zonguldak Belediye Meclis üyesi İbrahim Cansız, Memur-Sen İl Başkanı Kamuran Aşkar, Milli Eğitim Müdür vekili Murat Kapıcı, Müftü Yardımcısı Bayram Danacı ve  çok sayıda Daire Müdürü ile davetli topluluğu katıldı.

Açılış öncesinde Okul Müdürü Recep Ali Kanberoğlu bilim fuarını açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Kanberoğlu,  Vali Yardımcısı Turgut Subaşı’na madenci heykeli takdim etti.

Vali Yardımcısı Subaşı yaptığı konuşmada, “Okul müdürümüze, öğretmenimize, projede emeği geçen tüm katılımcılara çok teşekkür ediyorum. Okulumuz çok güzel ve çalışmalarıyla son derece de göz dolduruyor. İlim, bilim ve ahlak üzerine eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürüyor. Bu başarılı çalışmaları görmek, mutlulukları paylaşmak üzere buradayız. İnşallah bundan sonra da bu okulumuz Zonguldak’a damgasını vuracak. Zonguldak'ta da eğitim alanında başarılarını devam ettirecek. Ben tekrar bu güzel ortamda bu güzel dilekleri için teşekkür ediyorum. Projede emeği geçenleri kutluyorum.” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı BEÜ Rektör Yardımcısı Seyfullah Kara’ya madenci heykeli takdim etti. İl Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı ve Rektör Yardımcısı Seyfullah Kara okul müdürüne teşekkür ederek çok gururlandıklarını ifade ettiler.

Ardından Vali Yardımcısı Turgut Subaşı ve beraberindekiler tarafından açılış kurdelesi kesildi. Projelerin incelenmesinin ardından öğrencilerden bilgi alındı. Vali Yardımcısı Turgut Subaşı projeleri gerçekleştiren öğrencileri kutladı.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜBİTAK, 4006, BİLİM, FUARI, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı