Haber Detayı
23 Nisan 2019 - Salı 14:24 Bu haber 2397 kez okundu
 
TESİS KONUSUNA DESTEK SÖZÜ
SPOR Haberi
TESİS KONUSUNA DESTEK SÖZÜ

Zonguldak Kömürspor’da sezonun sona ermesine son 1 hafta kala gelecek sezon ile ilgili planlamalar başladı. Pazartesi günü Zonguldak’ın yeni Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ı makamında ziyaret eden Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, yönetim kurulu üyleri ve Teknik Direktör Cahit Terzi, hayırlı olsun temennilerinin ardından tesis konusunda görüştüler.

TFF 2. Lig’de mücadele etmesine rağmen tesisi ve idman sahası bulunmayan Zonguldak Kömürspor’da konu ile ilgili girişimler başlatıldı. Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ın daha önce Zonguldak Kömürspor’da doktorluk yapması ve kırmızı-lacivertli ekibin yaşadığı sıkıntılara tanıklık etmesi nedeni ile tesis konusu başta olmak üzere birçok maddi konuda görüşüldü.  Görüşmenin ardından ise Başkan Ömer Selim Alan, gerekli desteklerin sağlanacağı sözünü verdi.

Zonguldak Kömürspor’un tesis eksikliğinin tamamlanması için 3 nokta düşünülüyor. 100. Yıl Tesisleri’nin yanı sıra Üzülmez Gönlü Alışır Sahası ve Hayat Köyü’de tesisler için incelenecek yerlerin başında geliyor. Başkan Selim Alan'ın Gönlü Alışır Sahası ve Hayat Köyü’ne tesis yapılması konusuna sıcak baktığı öğrenildi.

Tesisler konusunun yanı sıra Başkan Ömer Selim Alan’ın maddi destek konusunda da Zonguldak Kömürspor için elinden geleni yapacağı öğrenildi. Zonguldak Kömürspor Kulübü için büyük önem taşıyan tesisler ile ilgili de Başkan Ömer Selim Alan’ın Ankara’da ki gerekli merciler ile bizzat görüşeceği bilgisi verildi.  Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: TESİS, KONUSUNA, DESTEK, SÖZÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı