Haber Detayı
19 Nisan 2017 - Çarşamba 18:00 Bu haber 5762 kez okundu
 
TED’İN TENİS BAŞARISI
Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Deniz Tenis İhtisas Kulübü kortlarında düzenlenen Okullar Arası Yıldızlar Tenis İl Birinciliği müsabakaları sona erdi. TED Koleji, Ereğli Cumhuriyet Ortaokulu’nu 2-0 yenerek şampiyonluğunu ilan etti.
SPOR Haberi
TED’İN TENİS BAŞARISI

Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından, Deniz Tenis İhtisas Kulübü’nde Okullar Arası Yıldızlar Tenis İl Birinciliği müsabakaları yapıldı. Nefes kesen mücadelelere, TED Koleji, Ereğli Cumhuriyet Ortaokulu, Ereğli Nurdan Ahmet ve Oğuz Ortaokulu ve Yayla Ortaokulu’ndan sporcular katıldılar.

Tenis Deniz İhtisas Kulübü kortlarında gerçekleşen il birinciliği müsabakalarında sporcular kıyasıya mücadele ettiler. Maçların ardından dereceye giren sporcular için kupa ve madalya töreni düzenlendi.  Şampiyon Zonguldak TED Kolejine şampiyonluk kupasını Zonguldak TED Koleji Beden Eğitimi Öğretmeni Mehmet Gebedek verdi.

İkinci olan Ereğli Cumhuriyet Ortaokuluna kupa ve madalyasını spor Uzmanı Gazel Güven takdim etti. Üçüncü olan Ereğli Nurdan Ahmet ve Oğuz Ortaokulu, kupa ve madalyasını, Tenis İl Temsilcisi Murat Hunt’un elinden aldı. Zonguldak TED Koleji şampiyonluğun sevincini doyasıya eğelenerek kutladı. Şampiyon TED Koleji Türkiye Şampiyonası grup müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Final maçında dün Ted Koleji ile Ereğli Cumhuriyet Ortaokulu Deniz Tenis İhtisas Kulübü kortunda karşı karşıya geldi. Maçın başından sonuna kadar üstün oynayan Ted Koleji, Ereğli Cumhuriyet Ortaokulunu 4-0 ve 4-1 setlerle 2-0 yenerek şampiyon oldu. Ereğli Cumhuriyet Ortaokulu ise ikinci oldu. Haber: Fadime YILMAZ ELMA

Kaynak: Editör:
Etiketler: TED’İN, TENİS, BAŞARISI,
Yorumlar
Haber Yazılımı