İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
21 Nisan 2017 - Cuma 01:15 Bu haber 3364 kez okundu
 
Sözleşme imzalandı
Memur-Sen’liler Dil Kursundan indirimli yararlanacak
GÜNDEM Haberi
Sözleşme imzalandı

***Memur-Sen Zonguldak il Temsilciliği üyeleri ve çocuklarının yararlanacağı dil kursu için protokol imzalandı.

***Globalleşen dünyada dil eğitiminin önemine değinen Memur-Sen İl Temsilcisi Kamuran Aşkar, “Biz Globalleşen ve her gün küçülen dünyada yabancı dil eğitiminin çok önemli olduğuna ve yeni yetişen kuşaklarımızın en az bir yabancı dil bilmesi gerektiğine inanıyoruz”

HABER: Çetin ÖZDEMİR

Memur-Sen Zonguldak il Temsilciliği üyelerine Amerikan Dil Kursu’ndan faydalanmak amacıyla anlaşma imzaladı.

Memur-Sen il temsilcisi Kamuran Aşkar ile Zonguldak Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Müdürü Emine Acar ile protokol imzaladı.

Globalleşen dünyada yabancı dil eğitiminin önemli olduğuna dikkat çeken Kamuran Aşkar, dil eğitimi almak isteyen Memur-Sen üyelerinin bu kurslardan indirimli olarak yararlanacaklarını söyledi.

AŞKAR: YABANCI DİL EĞİTİMİNİN ÇOK ÖNEMLİ OLDUĞUNA İNANIYORUZ

Dil kursunun Memur-Sen üyeleri ile çocuklarının yararlanacağını belirten Memur-Sen il Temsilcisi Kamuran Aşkar, “Zonguldak’ın en büyük sivil toplum örgütü ve sendikası olarak üyesini düşünen ve üyesiyle düşünen sendika kapsamında, Memur-Sen üyelerine dönük olarak 10 bin üyemizi kapsayan Zonguldak Amerikan Dil Okullarıyla yeni bir anlaşma imzaladık. Biz Globalleşen ve her gün küçülen dünyada yabancı dil eğitiminin çok önemli olduğuna ve yeni yetişen kuşaklarımızın en az bir yabancı dil bilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu kapsamda da üyelerimizin çocukları ve üyelerimize dönük olarak, yine Zonguldak’ın en büyük dil okullarından bir tanesi olan Amerikan Kültür Dil Okulu’yla beraber kapsamlı bir anlaşma imzaladık.

Bu tarihten itibaren Zonguldak’ta dil eğitimi almak isteyen üyelerimiz Amerikan Kültür Okullarına gittiğinde Memur-Sen’e mahsus olarak indirimli olarak çocuklarını ve kendilerini okula kaydedebilecekler. Ben Memur-Sen ve Amerikan Dil Okullarına bu anlaşmanın hayırlı olmasını temenni ediyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte de bu işbirliğimizin Memur-Sen üyelerimizi ve Zonguldak’ımızı kapsayacak şekilde devam etmesi gerektiğine inanıyorum” dedi.

CAN: SÖZLEŞMEMİZİ YENİLEDİK

Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu Müdürü Emine Can ise, “Geçmiş senelerde de yapmış olduğumuz sözleşmemizi yeniledik. Memur-Sen’in bütün üyelerine ve Zonguldak halkına hizmet vermekten onur duyarız” diyerek anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sözleşme, imzalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı