Haber Detayı
14 Nisan 2017 - Cuma 18:39 Bu haber 2425 kez okundu
 
Şok soru: 'Tapularımızı elimizden mi alacaksınız?'
Şok soru: 'Tapularımızı elimizden mi alacaksınız?'
- Haberi
Şok soru: 'Tapularımızı elimizden mi alacaksınız?'

Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti(ZGC) Başkanı Derya Akbıyık’ı ziyaret etti.

Milletvekili Özbakır’ a ziyarette AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun ve Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti. ZGS Başkanı Akbıyık, Özbakır’ı dernek olarak ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek “Referandum çalışmalarında artık son 24 saate giriyoruz. Yoğun çalışmalar yaptınız, bir aydır Zonguldak’tasınız. İnşallah Pazar günü Zonguldak için iyi bir katılım olur. Seçimin sonu hayırlı olur, bu duygularla ziyaretiniz teşekkür ediyorum” dedi.

ÖZBAKIR: “BAKACAKKADI’ DA YAŞLI KADINLAR ÖNÜMÜZE GELDİ VE ‘TAPULARIMIZI ELİMİZDEN Mİ ALACAKSINIZ?’ DİYE SORDULAR”

Milletvekili Özbakır, yaklaşık bir aydır koşturma halinde olduklarını belirterek şöyle konuştu; “Umarız iyi bit netice alacağız. Görünen o zaten, az bir zaman kaldı. Tüm halkımızı oy vermeye davet ediyorum. Bizler ‘Evet’ oyu bekliyoruz. Tabi ki halkımızın takdiri, özgür bağımsız seçimler, herkes istediği gibi oy kullanacak. Şu ana kadar gittiğimiz yerlerde olumlu tepkiler alıyoruz, suratını ekşiten kişi sayısı 5’i geçmez. Bu kişiler bize de bir şey söylemiyor. Onlar azınlıkta, vatandaş işi kavradı, istikrarlı hükümetlerde Türkiye’nin daha hızlı kalkınacağını görünce vatandaş inandı. Çünkü muhalefeti görünce, muhalefet sürekli 18 yaş, 600 milletvekilini eleştirmeyi bıraktı, yalan söylemeye başladılar. Hayretler içinde kalıyorum, sahada bile bazı yalanlarla karşılaştım. Şaşırdım, Bakacakkadı’ da yaşlı kadınlar önümüze geldi ve ‘Tapularımızı elimizden mi alacaksınız?’ diye sordular. Şok oldum, milletin tapusunu niye alalım, bu tür şeyler var. Bunlar hoş değil, eleştiri yapacaksanız Anayasa taslağı üzerinde yapın. Yok efendim üniter devlet yıkılacak, devlet bölünecek diye konuşmalar var. Taslak içinde böyle şeyler yok. Taslağı açıp okudunuz mu? Biz devleti niye bölelim, aklımızı peynir ekmekle mi yedik. Halk 18 maddeyi çok iyi anlamış, o kadar çok anlatıldı ki, gittiğimiz yerlerde sormak istediğiniz bir şey var mı diye soruyoruz, kimse soru sormuyor. Demek ki bunlar her şeyi öğrenmiş. Herkes az çok siyaset konusunda bir şeyler biliyor. Sonuçta da iyi seçimini biliyor.”

Haber: Öznur GÜNEŞ

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şok, soru:, 'Tapularımızı, elimizden, mi, alacaksınız?',
Yorumlar
Haber Yazılımı