0
Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 17:23 Bu haber 3133 kez okundu
 
ŞİRİN, BAŞKAN SELİM ALAN’I GÖREVE DAVET ETTİ
Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin, Özel Halk Otobüsü firmasıyla ilgili Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan’ı göreve davet etti. Şirin, “Devletin bize verdiği ücretsiz seyahat kartından Özel Halk Otobüsü firması ücret alıyor.” dedi.
GÜNDEM Haberi
ŞİRİN, BAŞKAN SELİM ALAN’I GÖREVE DAVET ETTİ

Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin, Özel Halk Otobüsü firmasının yaptığı uygulamanın usulsüz olduğu söyledi. Şirin, Engellilere yapılan engelin kaldırılmaması halinde tepkilerinin daha da sert olacağını belirtti.

Zonguldak Özel Halk Otobüsü firmasına sert tepki göstererek Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ı göreve davet eden Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin, “Engelli bireylerden Zonguldak Belediyesi Halk Otobüs firması tarafından kart veriliyor ve bu kart içinde ücret alınıyor. Ayrıca Yine otobüslere binme konusunda kısıtlama getiriliyor. Bunlar tamamen usulsüzdür. Zonguldak Belediye Başkanı Selim Alan bu konuda sorunu çözümü için seçimden önce söz vermişti. Kendisi şimdi belediye başkanı ve görevde. Sayın Alan’ı sorunu çözümü için göreve davet ediyorum. Bu böyle devam edemez, etmemeli de.” dedi.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: ŞİRİN,, BAŞKAN, SELİM, ALAN’I, GÖREVE, DAVET, ETTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı