İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
20 Nisan 2017 - Perşembe 17:47 Bu haber 5043 kez okundu
 
MİNİKLER ZONGULDAKSPOR’A SAHİP ÇIKTI
Bahçelievler İlköğretim Okulu Müdürü Ali Özdoğan, 3-B Sınıf Öğretmeni Funda Turmuş ve öğrencileri, Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner ile bir araya geldiler. Etkinlik çerçevesinde, öğrenciler, okula davet edilen Başkan Süleyman Caner’i Zonguldak Kömürspor formalarıyla karşıladılar.
SPOR Haberi
MİNİKLER ZONGULDAKSPOR’A SAHİP ÇIKTI

Bahçelievler İlköğretim Okulu Müdürü Ali Özdoğan, 3-B Sınıf Öğretmeni Funda Turmuş ve öğrencileri, Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner ile bir araya geldiler. Öğrenciler etkinlik sırasında Zonguldak Kömürspor formalarını giyerek, Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner’i okula davet ettiler. Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, 1966 Zonguldak Taraftar Derneği İkinci Başkanı Tuncay Cihan ve Genç Zonguldak Tribün Liderleri Taner Arslantürk ve Gökhan Çüteli, Bahçelievler İlköğretim Okulu 3-B sınıf öğrencileri ile bir araya geldi. Öğrenciler, Başkan Caner’e sevgi selinde bulunarak bol bol fotoğraf çektirdiler. Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner,  1966 Taraftarlar Derneği İkinci Başkanı Tuncay Cihan ve Genç Zonguldak Tribün Liderleri Gökhan Çüteli ve Taner Arslantürk, öğrencilere dondurma, futbol topu ve basketbol topu hediye etti.

CANER: “HERKESE ÖRNEK OLSUN”

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner, öğrencilerin yapmış oldukları etkinliğin herkese örnek alınmasını isteyerek, “Bahçelievler İlköğretim Okuluna bu ikinci gelişimiz. Daha önce yine Sayın Okul Müdürümüzün önceliği ile takvim kampanyamıza destek amaçlı sınıflarımızda takvim satışları yapmıştık. Çocuklarımız Zonguduldakspor’a destek amaçlı örnek olmak amaçlı böyle bir kampanya düzenlemiştik. Bugün de Okul Müdürümüz bizleri aradı. Öğretmen hanım kendi sınıfında farkındalık yaratmak, Zonguldakspor’un kent olarak destek olunması için bir örnek olması açısından velilerin destekleri ile hazırlanan formalar öğrenci kardeşlerimize giydirilmiş. Güzel bir görüntü oluşturulmuştur. Bizleri de buraya davet ettiler eksik olmasınlar. Yanlarında bulunduk ve ellimizden geldiğince destek olmaya çalışacağız. Bunlar çok güzel şeyler. Her zaman söylüyorum bu güzel şeyleri hep bizim çocuklarımız yapıyor. İlkokul, Lise ve Ortaokul olsun, bu örnek kampanyalarını hep onlar yapıyor. Ama büyüklerinde, işadamlarının sanayicilerin de bunları örnek almasını istiyoruz. Nasıl bu çocuklar Zonguldakspor için bir şeyler yapmaya çalışıyorsa, onlarında artık Zonguldakspor’u görmeleri zamanı geldi. İnşallah bugün yapılan bu hareketin, yeni sezonda Zonguldakspor’a olumlu olarak, örnek alınmasını istiyorum. Okul Müdürümüze, velilerimize, tribün liderlerine ve 1966 Zonguldak Taraftarlar Derneğine teşekkür ediyorum ”dedi.

ÖZDOĞAN: “HERKESİN SORUMLU OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Bahçelievler Okul Müdürü Ali Özdoğan, Zonguldak Kömürspor’a destek olunmasının önemine değinerek, “ Ben Başkanımız Süleyman Caner’le aynı düşüncelerini paylaşıyorum. Bu kentte yaşayan herkesin, küçüğünden büyüğüne kadar Zonguldakspor’a sorumlu olduğunu düşünüyorum. Bende Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanımız Süleyman Caner’e, velilerimize ve etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyorum.” İfadelerine yer verdi. 

TURMUŞ: “ZONGULDAKSPOR’A SEVGİMİZİ GÖSTERMEK İSTEDİK”

Bahçelievler İlköğretim Okulu, 3/B Sınıf Öğretmeni Funda Turmuş, Zonguldakspor’a sevgilerini göstermek istediklerini ifade ederek, “Öğrencilerimle, velilerimle birlikte Zonguldakspor’a olan sevgimizi göstermek istedik. Ben Okul Müdürümüze, sayın Kulüp Başkanımız Süleyman Caner’e çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MİNİKLER, ZONGULDAKSPOR’A, SAHİP, ÇIKTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı