Haber Detayı
21 Nisan 2017 - Cuma 16:03 Bu haber 4383 kez okundu
 
MHP lokum dağıttı
MHP İl Kadın Kolları tarafından, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Gazipaşa Caddesi üzerinde vatandaşlara lokum ve gülsuyu dağıttı.
GÜNDEM Haberi
MHP lokum dağıttı

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla vatandaşlara lokum dağıttı.

Gazipaşa Caddesi üzerindeki Vergi Dairesi önünde gerçekleştirilen lokum dağıtım etkinliğine MHP il Başkanı Hamdi Ayan, Merkez ilçe Başkanı Niyazi Kıransoy, İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner’in yanı sıra partililer katıldı.

AYAN: BİR İRADE ORTAYA ÇIKTI, HERKESİN BUNA SAYGI DUYMASI GEREKİR

MHP il Başkanlığı olarak manevi değerlerin unutulmaması amacıyla böylesi etkinlikler düzenlediklerini belirten İl Başkanı Hamdi Ayan, “Kutlu Doğum Haftası nedeniyle manevi değerlerimizi unutmamak amacıyla teşkilatımız düzenlediği etkinlik ile lokum dağıtımı yapıyoruz. Bunu düzenleyenlere teşekkür ediyorum. Bizler 16 Nisan referandumu sonrasında hem Zonguldak’ımızın, hem Türkiye’mizin birlik beraberliğe ihtiyacı olduğu bu dönemde manevi değerleri yaşatmayı her yol olduğu gibi bu yılda yapıyoruz. 16 Nisan’da ortaya çıkan iradeyi Türk Milletine, vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Bir irade ortaya çıktı, herkesin buna saygı duyması gerekir, ama bir de yüzde 49’lara varan hayır iradesi ortaya çıktı. Hükümetin bu manada hazırlayacağı uyum yasalarında vatandaşın neden hayır dediğini bularak onların da kaygılarını ve endişelerini giderecek yasal düzenlemeyi yapmasını bekliyoruz” dedi.

YALÇINER: KUTLU DOĞUM HAFTASI ZONGULDAK HALKINA MÜBAREK OLSUN

MHP İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner ise yaptığı konuşmada, “Âlemlere rahmet olarak gelen sevgili Peygamberimizin dünyaya teşriflerinin olduğu Kutlu Doğum Haftası olarak kutladığımız bu kıymetli haftayı MHP Teşkilatlarımız ve Kadın kollarımız ile Zonguldaklı hemşerilerimizle birlikte olmak, onlarla kutlamak adına bugün buradayız.  Hazırlamış olduğumuz gülsuyu ve lokumlarımızı ikram ederek, Kutlu Doğum Haftası’nı kutluyoruz. Sevgili Peygamberimizin dünyaya teşriflerini kutladığımız bu önemli ve manevi değeri yüksek olan Kutlu Doğum Haftasının Türk İslam âlemine ve Zonguldak halkına mübarek olmasını temenni ederim” diyerek, Kutlu Doğum Haftası kapsamında düzenlenen lokum dağıtım etkinliğinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Yapılan konuşmaların ardından, MHP il Başkanı Hamdi Ayan, Merkez ilçe Başkanı Niyazi Kıransoy il Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner vatandaşlara lokum ve gülsuyu dağıttı.

HABER: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, lokum, dağıttı,
Haberin Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı