0
Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 14:37 Bu haber 3303 kez okundu
 
KAMU-SEN’DEN GMİS’E ZİYARET
GÜNDEM Haberi
KAMU-SEN’DEN GMİS’E ZİYARET

Türkiye Kamu-Sen Zonguldak il Başkanı ve Türk Büro-Sen Şube Başkanı Kadir Bacıoğlu ve Kamu-Sen’e bağlı sendika başkanları Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Hakan Yeşil’e “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Türkiye Kamu-Sen il Başkanı Kadir Bacıoğlu beraberinde; Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Şahin Ören, Türk Haber-Sen Şube Başkanı Necmettin Bebek, Türk Sağlık-Sen Şube Başkan Yardımcıları Saniye Çevik Yılmaz ve Mustafa Çelik, Türk Büro-Sen yöneticileri Kamil Bayrak, Levent Karanfil ile birlikte GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil’e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunurken, Zonguldak adına yapılacak her çalışmada yanlarında olacaklarını söyledi.

GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil’e gerçekleştirilen ziyarette, GMİS Genel başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Mali Sekreter Volkan Yıldız, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir de hazır bulundu.

BACIOĞLU: BAŞKANIMIN ÇALIŞMALARINDA HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ

“Geçtiğimiz günlerde olağan kongresini yaparak Genel başkanlığa seçilen Değerli Başkanımız Hakan Bey’e başarılar dilemek üzere buradayız” diyen Türkiye Kamu-Sen il Başkanı Kadir Bacıoğlu, “Umarım, başarılı çalışmalarını takip ederiz. Biz Türkiye Kamu-Sen olarak geçmiş dönemde de ciddi manada GMİS ile işbirliği içerisinde sendikal harekette mücadele etmek üzere ciddi çalışmalar yaptık. Temenni ediyorum ki, bu süreçten sonra da değerli başkanımla birlikte TTK ve GMİS’e yine ciddi manada desteklerimiz olacaktır. Başkanımın çalışmalarında her zaman yanında olacağız. GMİS ve TTK Zonguldak için gerçekten önemli bir yere sahip, özellikle bizler açısından sendikacılığın önemli mihenk taşlarından birisidir. O yüzden biz GMİS’i Zonguldak’ta önemsiyoruz. GMİS’in yapacağı çalışmaların Zonguldak adına da bizlere yansıyacağı ve daha güzel bir şehir olacağını düşünüyoruz. O yüzden kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum. Her zaman yapacağı çalışmalarda biz Türkiye Kamu-Sen olarak başkanımızın yanında olacağımızı ifade ediyorum” dedi.

YEŞİL: ZONGULDAK İÇİN NE YAPILACAKSA HEP BERABER YAPMAK ZORUNDAYIZ

Türkiye Kamu-sen il Başkanı Kadir Bacıoğlu ve Kamu-Sen’e bağlı sendika başkan ve yöneticilerin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil de, “Güzel duygularınız için teşekkür ederim. Tabi ki işin altındaki gerçek Zonguldak. Zonguldak için ne yapılacaksa hep beraber yapmak zorundayız. Burada bir emek mücadelesi var. Burada bir sınıf mücadelesi var. Bu mücadele içinde hep beraber olacağımızı bizler biliyoruz. Türkiye Taşkömürü Kurumu Zonguldak’la bütünleşmiş bir kurum. Zonguldak için birlikte el ele verdiğimiz sürece bütün sıkıntıların üstesinden geleceğimizi biliyoruz. Bu süreçte sizlerin de bizlere destek vereceğinize eminiz. Zor bir dönemde göreve geldik ama aşılamayacak hiçbir şey yoktur. Yeter ki, birlik ve beraberlik içinde, uyum içinde Zonguldak için mücadele edelim. Ben şahsım ve yönetim kurulum adına tekrar teşekkür ederim” diye ifade etti.

Haber: Çetin ÖZDEMİR

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAMU-SEN’DEN, GMİS’E, ZİYARET,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı