Haber Detayı
18 Eylül 2019 - Çarşamba 16:01 Bu haber 1282 kez okundu
 
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ GENEL KURUL TOPANTISI YAPILDI
GÜNDEM Haberi
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ GENEL KURUL TOPANTISI YAPILDI

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Akademik Genel Kurul Toplantısı,17 Eylül Salı Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı’nın katılımıyla Fakülte konferans salonunda gerçekleşti.

 

Dekan Yardımcıları, öğretim üyeleri ve Fakülte Sekreterinin hazır bulunduğu toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emre Bodrumlu, Fakültenin bir yıllık genel değerlendirmesi, düzenlenen bilimsel toplantılar, faaliyetler, yıl boyunca yapılan etkinlikler ve yaşanan gelişmeler ile bütçe ödenek durumu hakkında bilgiler verdi. Toplantının devamında 2018 yılında gerçekleştirilen bilimsel araştırmalardan dolayı, Akademik Teşvik Yönetmeliği kapsamında 2019 yılında teşvik alan öğretim üyelerine teşekkür belgesi takdim edildi.

 

Rektör Prof. Dr. Mustafa Çufalı ise Üniversite Diş Hekimliği Fakültesi’nin yürüttüğü çalışmalarla ve verdiği sağlık hizmeti ile Türkiye'de örnek olacak çalışmalar yaptığını, Fakülte nezdinde gerek akademik gerek sağlık alanındaki gelişmelerin memnuniyet verici olduğunu, bununla birlikte başarıların daha da artması gerektiğini ifade etti.

 

Toplantı, Rektörün,  öğretim üyeleri ile fikir alış verişinde bulunması ve yeni akademik yılın verimli ve hayırlı olması temennisinde bulunması ile son buldu.

 

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: DİŞ, HEKİMLİĞİ, FAKÜLTESİ, GENEL, KURUL, TOPANTISI, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı