Haber Detayı
25 Nisan 2019 - Perşembe 13:36 Bu haber 4046 kez okundu
 
CHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİNDEN BOZKURT’A ZİYARET
GÜNDEM Haberi
CHP’Lİ MİLLETVEKİLLERİNDEN BOZKURT’A ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekilleri Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz, Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette aynı zamanda CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney, CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü ve il- ilçe yöneticileri hazır bulundu.

Öncelikle ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Başkan Bozkurt, milletvekilleri Demirtaş ve Yavuzyılmaz’la Devrek’in sorunları ve çözüm yolları konularında fikir alışverişinde bulundu.

Ünal Demirtaş ve Deniz Yavuzyılmaz da Devrek için her zaman kendilerinin destekçi olacaklarını dile getirdi. Milletvekilleri aynı zamanda geçtiğimiz günlerde kutlamış olduğumuz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çerçevesinde yapılmış olan etkinlikler için Başkan Bozkurt’u tebrik etti.

Yavuzyılmaz, “Başkanım Devrek’te yapmış olduğunuz etkinliklerle 23 Nisan coşkusunu, 7’den 77’ye tüm halka yaşattığınız için size teşekkür ediyorum. Bu kısa zamanda böylesi güzel tepkiler almaya başladığınız için de sizi ayrıca tebrik etmek isterim, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, ziyaretleri ve güzel dilekleri için CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, CHP Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, CHP Zonguldak İl Başkanı Hakkı Güney, CHP Devrek İlçe Başkanı Yaşar Bükrü ve il- ilçe yöneticilerine teşekkür etti.

Haber Merkezi

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP’Lİ, MİLLETVEKİLLERİNDEN, BOZKURT’A, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı