Haber Detayı
25 Nisan 2019 - Perşembe 13:09 Bu haber 3644 kez okundu
 
BAHAR, “ÜÇÜNÜ DE ÜST ÜSTE KOYARIZ”
Şoförler Odası Başkanı Osman Köksal Bahar, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
GÜNDEM Haberi
BAHAR, “ÜÇÜNÜ DE ÜST ÜSTE KOYARIZ”

Şoförler Odası Başkanı Bahar, Zonguldak’ta trafik sorunu konusuna değinerek, çözüm önerilerinde bulundu. Öte yandan Şoförler Odası’na kayyum atanıp atanmayacağı ile ilgili de açıklamalarda bulunan Bahar, yargının vereceği karara saygı duyacağını belirtti.

“OTOPARK SORUNU ÇÖZÜLDÜĞÜ TAKDİRDE TRAFİK SORUNU DA ÇÖZÜLECEK”

Zonguldak’ta otopark sorununun çözülmesi gerektiğini vurgulayan Başkan Bahar, konuyla ilgili olarak şunları söyledi, “Biz toplantılarda konu ile ilgili görüşlerimizi söylüyoruz. Zonguldak’ta otopark sorunu çözülmelidir. Özel marketlerinde otoparkı yok. Ama market ruhsatı veriliyor. İnsanlar araç park etmek zorunda, yollara park ediyorlar. Belediyenin bu sorunu çözmesi gerekiyor. Otopark sorunu çözüldüğü takdirde trafik sorunu da çözülecek. İkinci Makas’ta ki tünelinde bir an önce bitirilmesi gerekiyor. Şehir içi lavuar alanı da çok önemlidir. Gazipaşa trafiğe kapatılırsa, otopark sorunu çözülürse trafik rahatlayabilir. Bu şehri yönetenlerin fikirlerine saygı duyarız.”

Zonguldak’ın alternatif yollara ihtiyacı olduğunu belirten Bahar: “Miting günlerinde insanlar araçları ile çarşıya inmiyor, trafik rahatlıyor. Esnafla da görüşmek gerekiyor. Alternatif yollar yapılırsa trafik rahat olur.” İfadelerine yer verdi.

“YARGININ VERECEĞİ KARARA SAYGI DUYMAK ZORUNDAYIZ”

Odaya kayyum atanıp atanmayacağı ile ilgili açıklamada bulunan Bahar, mahkemenin kararını vereceğini söyledi. Bahar, “Herkesin gözü önünde seçim yapıldı. Herkes ne yapıldığını gördü. Mazbatayı veren de hâkimdir. Biz yargının vereceği karara saygı duymak zorundayız. Şikâyet eden vatandaş esnaf değildir, üzerine kayıtlı bir ticari araç yok. Kimdir, ne iş yapıyor? Yenilgiyi hazmedemeyen isimler bir araya gelip, esnafın kafasını karıştırmaya çalışıyorlar. Biz bu odayı nasıl devraldık herkes biliyor. Yeniden seçimde olabilir, üçü de bir araya gelse üçünü de üst üste koyarız. Seçimde karşı karşıya gelenler bu oda için hangi menfaatle bir araya geldiler. Demek ki oda üzerinde başka emelleri var. Daha önce birlikte çalıştılar, aldıkları ceza vardı. Demek ki az geldi!” şeklinde konuştu.

Haber: Muhammet KARAPINAR

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAHAR,, “ÜÇÜNÜ, DE, ÜST, ÜSTE, KOYARIZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı