Haber Detayı
09 Şubat 2019 - Cumartesi 16:13 Bu haber 2340 kez okundu
 
AÇILIŞ MİTİNGE DÖNÜŞTÜ
SİYASET Haberi
AÇILIŞ MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

AK Parti Kozlu Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş’ın seçim bürosu açılışı adeta mitinge dönüştü.

Yoğun bir kalabalığın katıldığı açılışa; AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, AK Parti il Başkanı Zeki Tosun, Kozlu Belediye Başkanı Kerim Yılmaz, İl Genel meclisi Başkanı Necdet Karaveli, Kozlu İlçe Başkanı Ahmet Gören ve çok sayıda parti yöneticinin katıldı.

BEKTAŞ: BİZİM AMACIMIZ DERT YANMAK, ŞİKAYET ETMEK, KAVGA ETMEK DEĞİL.

Açılışta konuşan AK Parti Kozlu Belediye Başkan Adayı Ali Bektaş, “Belediye Başkanlığı yani yerel seçimler kendine has özellikler taşır. Vatandaş 5 yıl boyunca ‘nasılsın Zeynep abla, ne yapıyorsun Hüseyin amca’ diyen kendisine bir dost, bir evlat arar herkes projelerini anlatacak. Ben buraya gelen kardeşlerimden kimsenin arkasından konuşulmamasını istiyorum, Bizim hakkımızda ne söylenirse söylensin kimse ters cevap vermeyecek bana söz verin. Bizim amacımız dert yanmak, şikayet etmek, kavga etmek değil. Vatandaş dert dinlemez çözüm arar. Hangi partiye oy verirseniz verin, benle sıkıntılarınız olmuş olabilir. Çünkü 10 yıl belediye başkanlığı yaptım 57 yıl bu ilçede yaşadım. Sadece 1 dakika düşünmenizi istiyorum.  Beni seversiniz veya sevmezsiniz bunları kim yapabilir bir düşünün. Bizim de eksiklerimiz, hatalarımız, yanlışlarımız olmuştur bunları birlikte çözebiliriz.” dedi.

TÜRKMEN: BİZ BURADA BİRİZ, BU YÖRENİN İNSANLARIYIZ

AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen de yaptığı konuşmada, “Biz burada biriz, bu yörenin insanlarıyız. Bu kadar eziyet, sıkıntı, dert bunlara çare sevgi, gönül beraberliği olmayınca çok zor olur. Ertan Başkanımız başta olmak üzere bu beldeye hizmet eden bütün kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Açacağımız seçim bürosunun hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyorum. Seçimlerin ülkemize ve dünyadaki mazlumlara da ışık olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.
 

UÇAR: BURADA SEÇİM BÜROSU AÇMIYORUZ, MİTİNG YAPIYORUZ

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, “İlçelerimizde ve beldelerimizde seçim süresi içerisinde faaliyetlerimizi sürdüreceğimiz seçim bürolarımızı açıyoruz. Sanki Kozlu’da şu anda 31 Mart Yerel seçimleri akşamı alacağımız zaferin provasını yapıyoruz. Burada seçim bürosu açmıyoruz, miting yapıyoruz. Sağ olun var olun. Bu coşku bu heyecan bizi mutlu ediyor, motive oluyoruz. Kozlu bizim için önemli bir yere sahip. Buraya emek veren bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Şimdiye kadar bir sürü katkıları, emekleri oldu. Geçmişteki yapılanlar geleceğimizin mirası olacaktır. Biz yeni bir dönem başlatıyoruz. 31 Mart akşamı Ali Bektaş başkanımızla ‘Nerede kalmıştık’ diyerek bayrağımızı devam ettireceğiz. Rekor bir oy ile AK Parti bayrağını burada yükselteceğiz. Kozlu’da mega projeleri hayata geçirecek bir başkanınız olacak” şeklinde ifade etti.

TOSUN: KOZLU YENİDEN TÜRKİYE’NİN PARLAYAN YILDIZI OLACAK

 AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun ise konuşmasında, “Ali Başkanımızla Kozlu’da başlayan AK Parti serüveni Ertan başkanımız ve Kerim Başkanımızla devam etti. Bugün de Ali Bektaş Başkanımızla bu yola yeniden çıktık. Kozlu yeniden Türkiye’nin parlayan yıldızı olacak. Siz Kozlu halkından desteklerini bekliyoruz. Kozlu’yu Zonguldak’ta AK Parti’nin oy oranında birinci ilçe yapacağız. 1 Nisan sabahı Kozlu’da bayrağımızı en tepeye dikeceğiz” dedi.
Çetin ÖZDEMİR

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AÇILIŞ, MİTİNGE, DÖNÜŞTÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı